11 Ağustos 2010 Çarşamba

Uçan Otobüsler Hizmete Giriyor- Okuyucu Yorumları

Saçmalık!
Gereksiz ve pratikte çok faydalı bir şey olamaz. . .
yazarın tüm yorumları


Vay bee
şerefsizim bende tam böyle bişey düşünmüştüm


Bayan
Bu tramvaydan kırama şeyin bir bayan sürücünün üstünden geçtiğinde olanları düşünmek istemiyorum. Bu Aracın altını ana baba gününe çevirir.


Çinliler
bu çinlilerin hiç kafası çalışmıyor ya. . bakın bizde metrobüs var yüzyılın icadı dedi ya başkanlar. . yapın bak nasıl rahatlayacak hersey. . hem ödülde veriyorlar . .


Çok mantıklı bir icad.
bende bu tarz birşey düşünmüştüm ama sorun gene kendisinde. yükseklik en aşagı 6 metreyi bulur böyle birşey. köprü altlarından nasıl geçirecekler bu yükseklikteki bir taşıtı. yolların tüm köprü düzenini degiştirmeleri gerek ki o maaliyetin büyüklüğüne gerçekten uçan otobüs yap daha şekil olsun. . .


Otobüsle ne alakası var
Tekerli Degilki Raylı Bir Sisteme Sahip Otobüsten Çok Tranvay'a BenziyorGittim gördüm onayladım...
çin malları amerikada en kaliteli mallar olarak biliniyor. ülkemize ekonomik durumuna göre ucuz ve kalitesiz mallar gönderiliyor. Çinde her kalitede mal mevcut ama pazarlarken adamına göre muamele var doğal olarak. global düşünelim saedce çevremizde gördüğümüz mallarla çin mallarıyla ilgili fikir sahibi olmayalım.


Saçmalık
Burda olsa bizimkiler onun içinde kaza yapar. ne otobüs kalır ne içinde kaza yapıp skışanlar. trafik felç oğlu felç olur.


İstanbul için süper tasarım
Şu anki metrobüs hatına bu sistem yerleştirilse, duraklarda ona göre dizayn edilse, bu aletin altında kalan yol aktif olacağından, İstanbul'da trafik falan kalmaz, ancak belediyede para kalır mı ? Onu bilemem :)Helal olsun,
Video'yu seyrettim. Adamlar gercektende güzel düsünmüs. Video gösterildigi gibi trafikte akisi rahat olursa problem yasanmaz. Bu arada cin mali deniliyor ancak sayisi az da olsa cin bazen güzel ürünler piyasaya sunuyor.

Aman..
Çin malı uçan otobüs derken? Tost makinaları çalışmıyor, uçan otobüse nasıl güvenebiliriz ki?? :-)Dönüşler
Kavşaklarda çok problem yaratır sürücülere. Otobüs dönerken alttaki araç düz gitmek isterse ne olacak. Muhakkak açıklaması vardır ama tam randımanlı olmaz. .


İstanbula çok lazım
UÇAN MİNİBÜSTE OLUR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder